Connect with us

GS TV

Gündem Özel | Koronavirüs ile mücadelede hangi önlemleri almalıyız?

Published

on

Gündem Özel | Koronavirüs ile mücadelede hangi önlemleri almalıyız?

Koronavirüs ile mücadelede hangi önlemleri almalıyız?

Türkiye’nin en büyük ve en değerli spor kulübü Galatasaray’ın Tv YouTube hesabına hoş geldiniz. Antrenmanlarımızdan görüntüler, sporcularımızla röportajlar, özel içerikler ve daha fazlası için abone olmayı unutmayın!

**

Galatasaray TV Resmi YouTube Sayfasıdır
The Official YouTube Channel of Galatasaray TV
https://www.galatasaray.org

Aspor

TudorBet Avatar Combat Cup Sponsorluğu ile Spora Desteğini Sürdürüyor

Published

on

Avatar Combat Cup - TudorBet Resmi Sponsoru

Türk televizyonlarında en çok izlenilen yarışma programlarından bir tanesi olan Survivor olmuştur. Bu yarışmada yer alan yarışmacıların birçoğu da programdan sonra birçok farklı alanda faaliyet de göstermiştir. Kimisi oyuncu ya da sunucu oldu, kimisi ise zaten sahip oldukları meslekleri devam ettirdiler. Ancak bu mesleklerini devam ettirirken de şöhretlerini de arkalarına almış oldular. Bu yarışmacılara örnek verebileceğimiz bir tanesi ise Avatar Atakan olacaktır. Survivor 2016 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Avatar Atakan aynı zamanda bir dövüş sporcusu. Şimdi ise kendi lakabını taşıyan dövüş turnuvası ile de adından söz ettiriyor. Birçok ünlü firma da Avatar Combat Cup için sponsor olarak karşımıza çıkıyor. Bunlardan bir tanesi ise tabii ki de TudorBet. TudorSpor Avatar Combat Cup Sponsorluğu ile de spor alanında desteğini yine esirgemiyor.

Avatar Combat Cup - TudorBet Resmi Sponsoru

Avatar Combat Cup Nedir?

Avatar Combat Cup, eski Survivor yarışması şampiyonu olan, dövüş sporcusu Avatar Atakan önderliğinde düzenlenen bir dövüş turnuvasıdır. Bu turnuva 27 Ağustos tarihinde büyük bir açılış gecesi ile başlamış oldu. İstanbul Yahya Kemal Beyatlı Spor Salonu’ndaki geceye çok sayıda ünlü isim de katılım gösterdi. Bunun yanı sıra dünyanın her yerinden onlarca dövüş sporcusu da dövüşlerde yerini aldı. Açılış gecesinde 20 farklı dövüşçü ile 10 farklı maç sahne aldı. Kıran kırana geçen bu maçlar seyirciler tarafından da heyecan ile izlendi. Avatar Combat Cup ayrıca TV8 ekranlarından da yayınlandı. Milyonlarca televizyon izleyicisi de bu heyecana ortak olmuş oldu. TudorBet Avatar Combat Cup Sponsorluğu konusunda da geri durmadı. Spora etkinliklerine her zaman olduğu gibi desteğini vermeye de devam etti.

Avatar Atakan Kimdir?

TudorBet Avatar Combat Cup Sponsorluğu ile bir spor etkinliğine daha katkıda bulunmuş oldu. Peki bu turnuvanın isim babası olan Avatar Atakan kimdi? Asıl adı Çağan Atakan Arslan olan Avatar Atakan ilk ününü Survivor isimli yarışma programı ile yapmış oldu. 27 Ağustos 1989 yılında Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Kick boks ve Muay Thai sporlarında profesyonel olarak uluslararası turnuvalarda ülkemizi temsil etmektedir.

Continue Reading

GS TV

📺 Teknik direktörümüz Fatih Terim’in sağlık durumu hakkında bilgilendirme

Published

on

📺 Teknik direktörümüz Fatih Terim'in sağlık durumu hakkında bilgilendirme

Teknik direktörümüz Fatih Terim’in sağlık durumuna ilişkin Prof. Dr. Ferah Ece’nin değerlendirmesi.

Türkiye’nin en büyük ve en değerli spor kulübü Galatasaray’ın Tv YouTube hesabına hoş geldiniz. Antrenmanlarımızdan görüntüler, sporcularımızla röportajlar, özel içerikler ve daha fazlası için abone olmayı unutmayın!

**

Galatasaray TV Resmi YouTube Sayfasıdır
The Official YouTube Channel of Galatasaray TV
https://www.galatasaray.org

Continue Reading

GS TV

Başkanımız Mustafa Cengiz’in (2020) Mart Ayı Divan Konuşması

Published

on

Başkanımız Mustafa Cengiz'in (2020) Mart Ayı Divan Konuşması

Kulübümüzün eski başkanlarından Sayın Dursun Özbek’in, hisse satışı ile ilgili yaptığı açıklamalara yanıt vermek için kürsüye çıkan başkanımız Mustafa Cengiz, şu ifadeleri kullandı:

Sayın başkanlık divanı, divanın ve Galatasaray’ın çok değerli üyeleri… Kürsüye çıkmayacaktım; fakat eski başkan öyle bir konuşma yaptı ki, şok yaşadım. 20 Ocak 2018’de seçim, 24 Ocak 2018’de ise devir teslim oldu. 20 Ocak ile 24 Ocak arasında yönetim kurulu toplanıyor ve şu anda söz konusu olan yüzde 4’e yakın hissenin rehin edilmesini bir kuruluştan talep ediyor. O kuruluş bu talebi reddediyor. O kuruluş, "Sayın Başkan sen seçimi kaybettin, akçalı işlemlerde bulunamazsın" diyerek bu talebi reddediyor. O kuruluşun adını zikretmiyorum; özel bir kuruluş. Sayın başkan bir yazı ile o rehinleri alıyor ve bir başka factoring kuruluşuna geçiriyor ve orada hisseleri rehin ediyor. Bu arada çekler düzenliyor, Emlak Konut’tan 19 küsür milyon Euro’luk ekstra bir teminat alıyor. Kayıtlarda 16 Ocak olarak görülüyor.

Kendisinden devir teslim alırken, kendisi bu borcun ailesinin, çoluk çocuğunun rızkı olduğunu ifade etti. Biz de cevaben, "Haklısın başkan; fakat bizim size yazdığımız tarihte ödeme yapmamız mümkün değil." dedik. Çünkü göreve geldiğimizde bırakın elektriği, doğalgaz ve telefonların kapanması tehlikesi vardı. Binlerce haciz işlemi kapımızda duruyordu ve 6 milyon TL’ye yakın çeşitli haciz işlemi vardı. Biz bunları taraftarlarımızın ve sizlerin desteğiyle aştık. Uzun uzun anlatmak istemiyorum. Aynı anda UEFA kıskacına girdik, 3 yılda 147 milyon Euro artı 1 milyar TL’lik net rakamı UEFA’da hallettik. 4 yıl yapılandırma yaptık, tekrar CAS olayı oldu; çünkü UEFA sallandı.

Bu arada bizim paramız yoktu. ‘Borcunuzu ödeseydiniz’ diyor. Öyle bir anlattı ki Sayın Dursun Özbek, sanki kendisine durup dururken bunu halledelim diyoruz ve onu tuzağa düşürüyoruz. Tuzak olarak da sanki, "Biz satmayız bunu, sana vekalet verelim" diyoruz. Senin elinde zaten hisseler, rehin altındayız. Biz peki neden anlaştık?

Sayın Dursun Özbek öyle bir anlatıyor ki, kendisini tuzağa düşürdüğümüzü iddia ediyor. Evet, “satacaksan hisse senedinden sat, biz satmayız” dedim. Bu konuda üstü örtülü beyanatım da var. Kendisini bu anlaşmanın içine derç ettik. Bankalar Konsorsiyumu’nun bilgisi dahilinde kendisi satıyor. Tek endişemiz borsaların düşük değere gelmesi ve bizim hisselerimizin çok düşük değere gitmesiydi. 7 milyon dolara yakın bir bedeli satacaktı; bu rakamın üstüne çıkarsa o rakamı kulübe verecekti. Şu anda hisseler yükseldi; ama elinde kalan payı da rica etmemize rağmen satmadı. Kulübe 600-700 bin dolar civarında gelir gelecekti.

Bizim kuruşa ihtiyacımız var. Kuruşun hesabını yapıyoruz. Bize emanet edilen, sütümüze emanet edilen bu emaneti onurla yürütmeye çalışıyoruz. Ben ne Dursun Özbek’in düşmanı ne de rakibiyim. Sanki kenarda duruyor, hiçbir şey yapmıyor ve biz geliyoruz onu vekalet vererek tuzağa düşürüyoruz ve hisseyi sat diyoruz.

Biz Sayın Dursun Özbek’in alacağına istinaden bu hisse satıldı dediğimizde de şiddetli tepki vererek kürsüye geliyor.

Kulübümüze borç para verdin, sana bunu geri ödeyeceğiz, bunu ödemek zorundayız. Bizi öyle bir sıkıştırdın ki… Ben bu parayı 4 sene de ödeyemezdim. Bu durumdayken 140 milyon TL’yi ödeyemeyiz. 5 Ağustos’tan bu yana konan bu haciz ile ilgili aranızdan bir kişi sayın Dursun Özbek’e "Aranızda böyle bir vaka var, siz kulübü haciz ettiniz mi" diye sordu mu? Bankalar Birliği’nin konsorsiyumu altında bir yapılandırma anlaşması yaptık. Onlara da teşekkür ederim. 30 Ağustos 2020 tarihinde 2,5 milyon Euro, 2 yıl içinde 12 milyon 694 bin Euro ödeyeceğiz. Bunu ödemek için de sizin ve taraftarın desteğine ihtiyacımız var.

Başkanımız, ocak ayı divan toplantısında söylediği bazı sözleri açıklamak üzere kürsüye tekrar gelerek sözlerine şöyle devam etti:

Samimi söylüyorum o lafı derken kimseyi kastetmedim. Vefa, teşekkür, sadakat ve kadir kıymet bilmek… Siz bu kürsüye çıkıp, hiçbir şey için teşekkür etmeden, sürekli eleştirip üstü örtülü hakaret ederseniz bu bize yakışmaz. Bu lafları derken, olayların nasıl geliştiğini hatırlayın. Ben de insanım. Benim de sempatik, parasempatik sinir sistemlerim var. Bir yerden sonra tepki verebiliyorum. Gayet insani. Bununla ilgili kişisel kimseyi kastetmedim. Kadir bilmeyenler cevap verirse ben onlara bir şey diyemem. Ziya Paşa’dan özür dilerim. Ziya Paşa deyip geçmeyelim. Ziya Paşa, Reşat Çiğiltepe’nin babası. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Dumlupınar’da Büyük Taarruz emrini verdiğinde Çiğiltepe’yi yarım saat geç aldığı için intihar eden komutan. Onun babası… Öyle bir nesil… Ben tarihi değerlere çok önem veririm. 3 yıl mezun verememiş Galatasaray Lisemizin çatısı altında, özellikle gençlere diyorum ki, 57. Alayı okuyun. Pop kültür ile hiçbir yere varamayız. Ziya Paşa’dan özür dileyerek tamamını okursam belki benim maksadım anlaşılır: “Asaf’ın değerini bilmez Süleyman olmayan, bilmez insan kadrini âlemde insan olmayan.”

Tüm detaylar için 👉 https://bit.ly/2vqrety

Continue Reading
Advertisement
Fanatik13 saat ago

Başarılı voleybolcu Derya Çayırgan’ın birbirinden samimi ‘EN’leri

Fanatik13 saat ago

DERYA ÇAYIRGAN’IN ”EN”LERİ

Fanatik13 saat ago

Rayyan Baniya, Yusuf Demir tartışmasına noktayı koydu!

FB TV13 saat ago

40+ | Fenerbahçe Beko Yeni Transferi Nick Calathes

beIN Sports Haber13 saat ago

Beşiktaş – M. Başakşehir (0-1) Highlights/Özet | Spor Toto Süper Lig – 2022/23

beIN Sports Haber13 saat ago

Yukatel Kayserispor’dan Bernard Mensah, beIN SPORTS’un Konuğu Oldu

beIN Sports Haber13 saat ago

Yukatel Kayserispor’dan Ilhan Parlak, beIN SPORTS’un Konuğu Oldu

beIN Sports Haber13 saat ago

Haftanın Golleri | Ligue 1 Uber Eats 2022/23 | 8. Hafta

beIN Sports Haber13 saat ago

Demir Grup Sivasspor’un Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, beIN SPORTS’a Özel Açıklamalarda Bulundu

Bunlar Kaçmaz13 saat ago

Daha Önce Görmediniz! Kraliçe II.Elizabeth’in 70 Yıllık Taht Hayatında Başına Gelen Absürt Olaylar

Spor Haberleri13 saat ago

Beşiktaş uzun top hastalığına tutulmuş | Serkan Akkoyun & Ilgaz Çınar | Çekirdekçi Tayfa #5

Spor Haberleri13 saat ago

Sacha Boey ligin istatistiklerini yerle bir etti | Serkan A. & Ilgaz Ç. | Çekirdekçi Tayfa #4

Spor Haberleri13 saat ago

Ligin en farklı hücum yapan takımları: Fenerbahçe ve Adana Demirspor | Çekirdekçi Tayfa #3

Spor Haberleri13 saat ago

Hamit Altıntop’un söylemleri değil üslubu yanlıştı | Serkan A. & Ilgaz Ç. | Çekirdekçi Tayfa #2

Spor Haberleri13 saat ago

Kuntz gidince mi Türk futbolunun problemleri çözülecek? | Serkan A. & Ilgaz Ç. | Çekirdekçi Tayfa #1

Spor Haberleri13 saat ago

En ateşli derbi BJK-FB, Bana yaşlı deyip Mertens’i aldılar, Eyüp Macerası, En iyisi Güneş | Babel

Sansürsüz Futbol13 saat ago

JESUS’TAN FENERBAHÇE’YE BÜYÜK HEDİYE! | GOL ÇİZGİSİ

Aspor13 saat ago

Bilgiç’ten Beşiktaş – Fenerbahçe Derbi Öncesi Flaş Yorum: “Derbilerde Ev Sahibi Her Zaman Favoridir”

Aspor13 saat ago

Sofiane Feghouli: “Avukatıma Galatasaray Bana Ne Borçluysa Tahsil Etmesini Söyledim”

Aspor13 saat ago

Ryan Babel’den Galatasaray’a Şok Sözler: “Bana Yaşlı Dediler Aynı Yaştaki Mertens’i Aldılar!” A Spor

beIN Sports Haber1 sene ago

beIN SPORTS 2021/22 Sezonu Yorumcu Kadrosu

Sansürsüz Futbol1 sene ago

FENERBAHÇE’NİN 4 YENİ TRANSFERİ FARK YARATIR | GEGENPRESS

Sansürsüz Futbol1 sene ago

PEREIRA ALİ KOÇ’A HANGİ OYUNCUYU ÖVDÜ? | DİKİNE FUTBOL

Socrates Dergi11 ay ago

Emre Özcan & Çağıl Özge Özkul ile Tardini Pub #1

Socrates Dergi1 sene ago

Mergim Berisha ve Max Meyer, Fenerbahçe’ye Nasıl Katkı Sağlar? | Fatih Demireli ile Sıcağı Sıcağına

L1 Üçgen12 ay ago

ROBERT LEWANDOWSKI: “Çok Sevinmem, Az Yerim, Hiç Yetinmem!” #yemeksepeti

L1 Üçgen1 sene ago

Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi Grubunun Detaylı Analizi | Ex-Press

NTV Spor10 ay ago

Necati Ateş: Galatasaray’ın büyüklüğünü sınamasınlar

L1 Üçgen11 ay ago

MOHAMED SALAH: Her Şey O Sabah Namazında Oldu… #yemeksepeti

Bunlar Kaçmaz11 ay ago

Gerçek Deniz Kızı Buldular! İnternette Dolaşan Şok Edici Video : Deniz Kızları Gerçek Mi?

Socrates Dergi12 ay ago

2 Kişiye iPhone 13 Pro Max Hediye! | Socrates

Bunlar Kaçmaz12 ay ago

Squid Game İnceleme (Spoiler İçerir) – Kaçırdığınız Şeyler Ve Gizli Detaylar

Gazete Manşetleri8 ay ago

Esnaf Değişen Metro Projesine İsyan Etti

Fanatik1 sene ago

TRANSFER HABERLERİ 2022 – BEŞİKTAŞ, FENERBAHÇE, GALATASARAY, TRABZONSPOR

Gazete Manşetleri8 ay ago

Sevgiliye Gül Menderes’ten

Bunlar Kaçmaz1 sene ago

Kadın Canlı TV’de Olduğunu Unuttu… Televizyonlarda Yaşanmış Uygunsuz Anlar

NTV Spor7 ay ago

ZUM | David Rivers Özel Röportajı

Sansürsüz Futbol7 ay ago

TÜRK FUTBOLUNU KATLEDİYORLAR! | GÜNDEM ÖZEL

Spor Arena1 sene ago

Kurzawa Galatasaray’ın yeni sol beki olacak mı? | Transfer Menüsü

L1 Üçgen1 sene ago

Vitor Pereira Fenerbahçe’de Ne Yapacak? Başarı Bu Sefer Gelir mi?

Bunlar Kaçmaz13 saat ago

Daha Önce Görmediniz! Kraliçe II.Elizabeth’in 70 Yıllık Taht Hayatında Başına Gelen Absürt Olaylar

Bunlar Kaçmaz3 gün ago

Sonuna Kadar İzleyin !! İnsanların Sadece% 1’i Bu Sıra Dışı Plajı Ziyaret Edebilir!

Bunlar Kaçmaz4 gün ago

The Simpsons, Kraliçe II. Elizabeth’in Ne Zaman Öleceğini Yıllar Önce Söylemişti!!

Bunlar Kaçmaz6 gün ago

Hapse Giremeyecek Kadar Kötü Suçlular! Dünyanın En Vahşi Suçlarını İşlediler, Hakim Görünce Şok Oldu

Bunlar Kaçmaz1 hafta ago

Sonunda Kraliçe 2.Elizabeth’in Gizli Operasyon Protokolü Sızdırıldı. Kraliçe Bu Demir Odaya Gömüldü!

Bunlar Kaçmaz1 hafta ago

Cristiano Ronaldo Maçta Öyle Bir Şey Yaptı Ki.. Oğlunu ve Georgina’yı Şok Etti! (Eminim Görmemiştin)

Bunlar Kaçmaz2 hafta ago

Messi’nin Sahip Olduğu Bu 7 Eşya Hayatınızdan Daha Pahalı…

Bunlar Kaçmaz2 hafta ago

Kraliçe 2. Elizabeth’in Vefatı Dünyayı Nasıl Değiştirecek? Bundan Sonra Neler Olacak?

Video Haber2 hafta ago

Küçük Fikrin Büyük Başarısı! Netflix Nasıl Kuruldu?

Bunlar Kaçmaz2 hafta ago

Futbol Tarihinin Kırılması İmkansız Rekorları – Mbappe, C.Ronaldo, Messi, Neymar.. #2

Bunlar Kaçmaz2 hafta ago

Filmlerde S**ks Sahneleri Gerçekte Böyle Çekiliyor

Bunlar Kaçmaz3 hafta ago

Gözyaşlarını Tutamayacaksın! Her Gün Mazgala Bakan Köpek Yetkilileri Harekete Geçirdi. (Sır Çözüldü)

Bunlar Kaçmaz3 hafta ago

Gülmemeye Çalış !! Bu Ateşli ve Komik Anlar Gerçekten Kadın Futbolunda Yaşandı

Bunlar Kaçmaz3 hafta ago

Yıldız Futbolcuların Son Zamanlarda Satıl Aldığı Aptalca Şeyler – Hayatınızdan Daha Pahalı !!

Video Haber3 hafta ago

Erkek Kılığında Gizlice Papa Olan Kadının İlginç Hikayesi

Bunlar Kaçmaz3 hafta ago

Neden Hiçbir Ülke Bu Orduyu Yenemiyor ? Onu Yenilmez Yapan Ne ?!

Bunlar Kaçmaz3 hafta ago

Üstünü Çıkarttı – Kadın Futbolunda En ÇILGIN Gol Kutlamaları

Bunlar Kaçmaz4 hafta ago

Adam Su Kaydırağında Sıkıştı.. Dünyanın En Kötü Su Kaydırağı Kazaları

Bunlar Kaçmaz4 hafta ago

Kadın Sporcunun Yaptığı Hareket Yarışa Damgasını Vurdu – Böylesi Milyonda Bir Olur !!

Bunlar Kaçmaz1 ay ago

Saldırıya Geçmek İçin Doğru Zamanı Bekliyor ! Tarihte Sadece 2 Kez Görülen Canavar Köpekbalığı

TrendHaber

TudorBet Giriş TudorBet Giriş Kazandıran Slot Oyunları Canlı Bahis Siteleri İddialı Kupon TudorBet Güncel TudorBet Bonus Sweet Bonanza Oyna Winlive Bet TudorBet Yorum Tudor Canlı Casino Tudor Bahis Oyna Bahis Siteleri TudorBet TudorBet Canlı Maç İzle En Son Oynanan Maçlar Bahis Siteleri 2021 TudorBet Bahis TudorBet Casino TudorBet Blog Online Rulet TudorBet Giriş TudorBet Güvenilir mi TudorBet Canlı Casino TudorBet Giriş Info TudorBet Şikayet TudorBet Slot